V jihozápadní Číně se otevírá mezinárodní veletrh velkých dat

KUEJ-JANG, Čína, 29. května 2021 /PRNewswire/ — Čínský mezinárodní veletrh velkých dat 2021 (2021 China International Big Data Industry Expo, CIBDIE), přední světový veletrh velkých dat, odstartoval podle organizačního výboru veletrhu 26. května v Kuej-jangu, hlavním městě jihozápadní čínské provincie Kuej-čou.

Veletrh velkých dat, který byl založen v roce 2015 a oficiálně povýšen na národní veletrh v roce 2017, se stal mezinárodní a profesionální platformou pro rozvoj velkých dat i průmyslovým lídrem.

Třídenní akci pořádá místní vláda společně se špičkovými hospodářskými plánovači země a průmyslovými a informačními hlídači. Veletrh zahrnuje domácí, globální, průmyslové a obchodní perspektivy a je podporován čínským ministerstvem obchodu.

Pod tématem „přijetí digitální inteligence, zajištění nového rozvoje” bude akce zahrnovat konference, výstavy, uvádění nových produktů na trh, soutěže a další aktivity.

Letošní veletrh je naplánován jak online, tak offline a snaží se dosáhnout otevřené spolupráce a společného rozvoje různých zúčastněných stran. Online veletrh nabízí služby, jako je online komunikace, online výstava, obchodní jednání, online fórum a propagace hostů, a plní tak celou řadu funkcí výstavy.

Město Kuej-jang a nový okres Kuej-an, jako hlavní oblasti integrované pilotní zóny národních velkých dat (Kuej-čou), byly vždy průkopníky ve vývoji velkých dat a přichází s obrovskými pokroky v průmyslovém růstu. Do konce roku 2020 zde bylo více než 5 000 podniků velkých dat a 117 průmyslových gigantů. Přidaná hodnota digitální ekonomiky dosáhla 164,9 miliard jüanů (asi 25,8 miliard amerických dolarů), což představuje 38,2 procent regionálního HDP a více než polovinu reálné ekonomiky regionu představovaly prvky velkých dat.

Zvláštní činnosti veletrhu jsou následovné:

Konference: zahajovací a závěrečné ceremonie, stejně jako 7 špičkových dialogů a 13 odborných fór.

Výstavy: Online a offline výstavy pro představení nových technologií, nových produktů, nových schémat a nových aplikací v oblasti velkých dat. Je také zřízena sekce o roli velkých dat v revitalizaci venkova.

Novinky: Vydání ocenění za přední vědecký a technologický úspěch veletrhu, výzkum metod a cest trhu s datovými faktory, globální systém predikce COVID-19 a slovník velké datové encyklopedie atd.

Soutěže: 2. soutěž průmyslové integrace inovací v aplikacích a 6. kuej-jangské cvičení elitní konfrontace velkých dat a bezpečnosti na síti.

Činnosti: řada činností, jako jsou schůzky a výměny, představení talentů, noční rozhovory, salony a dialogy, propagace a podepisování smluv, strategická spolupráce, organizované návštěvy atd.

Odkazy na obrazovou přílohu:

US HD Stream

Add comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.